Nieuws

Tweede verslag van de missie naar Suriname... - 22 november 2008

Foto

Harrie Aardema (l) en Wim Schreuders tijdens de masterclass.

...oftewel: “Mensen, daar komt de professor niet mee weg! Neeeen ! daaaar komt hij niet mee weg !”

De delegatie die Suriname bezoekt is nu een paar weken aan de slag. Hoogtepunt van deze week is de masterclass van Professor Publiek Management Harrie Aardema en DWI directeur Wim Schreuders. Met een opkomst van 100 cursisten en slechts één afvaller, is het een groot succes.

Er gebeurt veel, heel veel. Zo vordert de restauratie van het openluchtmuseum Fort Nieuw Amsterdam snel, krijgt de Stichting Arbeidsmobilisatie & Ontwikkeling (SAO) heel veel werk op haar bordje, geven delegatieleden trainingen en proberen ze gegarandeerde stageplaatsen te organiseren om daarmee mede de nood aan vakmensen te lenigen.

En dan zijn er ook de droeve wederwaardigheden van de “waterkip”; nomen est omen. Lees de complete tekst in de PDF van Gerard Lutteken, dat u hier kunt downloaden.